2020’de Yeni Halı Trendleri

2020’de Yeni Halı Trendleri

2020’de Yeni Halı Trendleri

İç dekorasyonda halıların hatırı sayılır bir yeri vardır. Eskisi kadar duvardan duvara halı modası olmasada, tek parça salon ve oturma odası halıları yeniden revaçta. Hepsi kaliteli % 100 doğal, yenilenebilir, biyolojik olarak parçalanabilen ve çevre dostu yün ile üretilmiştir, bu sayede çıplak ayakla dahi yürürken çok yumuşak bir his verirler. Koleksiyonlar, geleneksel ve klasik olanlardan vintage ve modern halılara kadar birçok farklı tasarımı içerir. 2020’de yeni halı trendleri nelerdir merak ediyorsanız okuymaya devam edin…

Yeni Halı Trendleri Uzun Tüylü Antika Türk Halıları

Etnik tasarımdan esinlenilen çok renkli antika halılar şimdi geri döndü. Salon veya oturma odanız için mükemmel bir seçim. Hem iç mekanı daha zengin hale getirecekler, hem de renk ve desenlerindeki çeşitlilikten dolayı bir çok farklı stil ve renkle uyum yakalamaları çok kolay. Azerbaycan ve Dağıstan bölgelerinde dokunmuş zengin desenli göçebe tarzı halılarla dekorasyonu etnik bir hava ile zenginleştirmek mümkün.

Yeni Halı Trendleri Geometreik Desenli Antika Halılar
Geometrik desenlere sahip antika halı

Zengin kırmızı tonları olan büyük geometrik desenlere sahip antika bir halı ile yeşil bitkiler, renkli minderler ve pişmiş toprak tonunda detaylar eklenerek mükemmel bir eşleşmenin sağlandığı harika bir dekorasyon örneği.

Shabby Tarzı Halılar

Klasik ve yıpranmış görüntüsü olan bu halı tarzı, oldukça nötr görüntüsü ile dekoratif bir seçim. Şam esintileri taşıyan desenleri, 2020 için popüler seçimler arasında.

Yeni Halı Trendleri Shabby Tarzı Halılar
Shabby Tarzı Halılar

Bu halı, bej ve krem ​​desenli bir taban rengine sahip, bu yüzden çok nötr ve sıcak. İskandinav tarzı bir iç mekanda, hafif bir ahşap zemine ve açık ve beyaz mobilyalara sahip, evler için mükemmel bir seçim olabilir.

Doğadan İlham Alan Desenler (Biyofilik tasarım)

Son zamanlarda Biyofilik tasarım trendinin bu kadar güçlü olmasıyla, doğal desen ve renkler halılar içinde tercih edilir oldu. Halıda soyut doğal desenleri, bej, yeşil ve mavi gibi doğadan ilham alan renkleri seçin.

Yeni Halı Trendleri Biyofilik tasarım
Biyofilik tasarım

Fildişi yumuşak tonlarda ve bej renginde güzel bir yaprak deseni doğadan ilham alan bir halı. Suluboya efekti ile, renk paleti çok nötr ve sıcak, bu halıyı gerçekten orijinal ve dekoratif hale getirmiş.

Yuvarlak Şekilli Halılar

Bu yıl geleneksel dikdörtgen şekiller yerine farklı şekiller de düşünelim. Ayrıca, yuvarlak bir şekil çok büyük olmayan tüm alanlarda mükemmel olabilir .

Yuvarlak Şekilli Halılar
Yuvarlak Şekilli Halılar

Bu halı çok rafine ama aynı zamanda minimalist tarzda bir motifle sıcak gri bir oturma odası tasarımına karşı yeşil ve mavi tonlarında Şam desenleriyle karakterize edilmiş. Oturma odası küçük ve L şeklinde bir kanepe var , ancak bu yuvarlak halı daha akışkan ve daha az “dolu” bir alan için klasik dikdörtgen halıdan daha iyi bir seçenek olmuş.

2020’de Yeni Halı Trendleri” yazısında 2 düşünce

  1. Eddie Leathley diyor ki:

    Hi , We are looking to find a suitable paint supplier to supply our trade counter outlets in the UK, Please send me you most competitive price list as distributors in the UK.

    Regards
    Eddie Leathley
    Director

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?