Zeminlerinizi Boyamak İsteyeceğiniz Farklı Boyama Stilleri

Zemin Boyama

Zeminlerinizi Boyamak İsteyeceğiniz Farklı Boyama Stilleri

Zeminler genellikle bir nedenle altıncı duvar olarak adlandırılır. Zemin boyama geniş tasarım fırsatları sunar: Onları çıplak bırakabilir, bazen şık halılarla kaplayabilir veya tüm bir odanın ambiyansını hızla değiştirmek için yeni bir kat boya kullanabilirsiniz. Biz, zemin boyamayı düşünen takipçilerimize ilham vermek için, gördükten sonra hemen uygulamak isteyeceğiniz farklı zemini boyalı odaları bir araya getirdik.

Zemin Boyama

Zemin Boyama

Zemin Boyama için Koyu Renklerde Kullanabilirsiniz

Siyah zeminlerin bir odayı karartacağını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Siyah boyalı zeminler sadece bir odaya kişilik getirmekle kalmaz, aynı zamanda bu zemini siyah renge boyanmış mutfakta gördüğümüz gibi soluk boyalı duvarlarla hoş bir kontrast sağlar .

Zemin Boyama

Açık Renkle Boyanmış Zeminler

Bir odayı olduğundan çok daha aydınlık yapmanın yolunu mu arıyorsunuz? Zeminleri açık renklere yada buradaki gibi parlak beyaza boyayarak, harika aydınlık bir oda dekore etmek mümkün.

Zemin Boyama

Nötr Bir Renk Paletini Zemin Boyama İle Değiştirin

Toprak tonlarının görünümünü seviyorsunuz ama yine de evde biraz parlak renklerle oynamak istiyor musunuz? Atmosfere şaşırtıcı bir renk katmak için nötr bir odanın zeminini avcı yeşili gibi koyu ve canlı bir tona boyamayı deneyebilirsiniz. Nötr tonların baskın olduğu dekorasyonlarda koyu renklerle zemin boyamayı düşünebilirsiniz .

Zeminlerinizi Boyamak İsteyeceğiniz Farklı Boyama Stilleri

Dalgalı Desenler Zeminlerde Kullanılabilir

Zemini bir odanın odak noktasına dönüştürmenin eğlenceli bir yolunu mu arıyorsunuz? Zeminlerinizi, beklenmedik tarzda ve ilgi çekici yapmak için, yukarıdaki stüdyo alanında gördüğümüz gibi dalgalı siyah-beyaz desenli yada isterseniz çizgili gibi farklı renk kombinasyonları ile göz alıcı bir desende boyayın .

Zeminlerinizi Boyamak İsteyeceğiniz Farklı Boyama Stilleri

Zemin Boyamak İçin Pastel Renkler De Kullanabilirsiniz

Rengarenk dekore edilmiş güneş odasındaki soluk lavanta rengine boyalı zeminler gibi açık pastel renkli zeminler, koyu tonlu duvarları dengelerken pencerelerden gelen doğal ışığı artırmaya ve yansıtmaya yardımcı olur.

Gri Rengi Zemin Boyamada Deneyin

Boyalı gri zeminler, yukarıda gördüğünüz dairenin sarı renkli koridorunda olduğu gibi, dar bir alanda parlak renkli duvarları biraz olsun bastırmak için harika bir seçim olmuş .

Zeminlerinizi Boyamak İsteyeceğiniz Farklı Boyama Stilleri

Her Yer Bembeyaz

Yazlık bu evin dekorasyonunda gördüğümüz gibi yerden tavana kadar bembeyaz duvarlar ve zeminler gibi tek renkli bir palet, küçük bir alanın aydınlanmasına ve daha geniş görünmesine yardımcı oluyor.

Dramatik Zemin Boyama

Küçük bir dramayı dar bir alana taşımanın kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Zeminlerinizi, fotoğrafta gördüğünüz banyo gibi yapmayı deneyebilirsiniz. Siyah elmas desenli zeminler çok şık duruyor, sizde zeminleri yukarıdaki gibi çarpıcı geometrik bir motifle boyayın .

Hem Zemin Hemde Duvarlar Canlı Renklerde Olabilir

Canlı bir şekilde boyanmış zeminleriniz varken neden parlak renkli duvarlardan vazgeçmek isteyesiniz ki? Cesur olun ve zeminlerinizi duvar rengi kadar göz alıcı bir renkte boyayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?