Silikonlu İç Cephe Boyası Renkleri Neden Silikonlu Duvar Boyası kullanılır

Silikonlu İç Cephe Boyası Renkleri

Silikonlu İç Cephe Boyası Renkleri

Silikonlu Boya Nedir?

Silikonlu İç Cephe Boyası, mevcut bir sıva yada astar üzerine normal bir duvar boyası gibi uygulanır. Permolit silikonlu iç cephe boyası renkleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir ve mükemmel nefes alabilir, hidrofobik bir son kat boyasıdır. Suya, çevresel kirleticilere ve organik büyümeye karşı dayanıklıdır, bu nedenle yoğun, yerleşik bir şehirde yaşıyorsanız veya duvarlarınızın organik aşırı büyümeye maruz kaldığı nemli, yağmurlu bir ortamda yaşıyorsanız en mükemmel seçim Silikonlu iç Cephe boyası olacaktır.

Neden Silikonlu Duvar Boyası kullanılır?

Silikon Boyalar süper nefes alabilen bir son kat sağlar, bu nedenle bir render veya astar üzerinde oldukça iyi bir performans sağlar. Bildiğimiz gibi, su ve nem duvar yalıtımına zararlıdır.Silikonlu duvar Boyaları nem problemine karşı koruyucu bir bariyer görevi görür. Nefes alabilirliği, su ve nemin boya yüzeyinden kaçmasına izin verir ve boya içindeki silikon su buharını ittiği için nemin geçmesini önler.

Neme dayanıklı olması ve nefes alabilmesi duvarlarda duvarlarda küf oluşumunu engeller. Özellikle küf sorununuz varsa duvarlarınızda silikonlu boya kullanmalısınız.

Banyolarda özellikle Silikon Boya kullanmak çok mantıklı bir seçim, çünkü gerçekten su geçirmez bir boya ve banyonun nemli ortamı için mükemmel. Nefes alabilirliği nedeniyle banyolarda küf oluşumuna engel olur.

Silikonlu İç Cephe Boyası Renkleri

Permolit Permosoft Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası Renkleri

Permosil Silikonlu İç Cephe Boyası Renkleri

Silikonlu İç Cephe Boyası Renkleri

PERMOLİT SİLİKONLU BOYALARIN ÖZELLİKLERİ

  • Uygulama Kolaylığı,
  • Son derece elastik,
  • hidrofobik,
  • Nefes alan,
  • Yüzeye iyi tutunan,
  • Suya dayanıklı,
  • Dona dayanıklı,
  • Alglere ve bitki büyümesine, küf oluşumuna karşı dayanıklıdır.
  • Silinebilir,
  • Uzun ömürlü.

Permosoft Silikonlu İç Cephe Boyası

Permosoft Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası; su bazlı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, ipek mat, tam silinebilir, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. Boya öncesi hazırlıkları tamamlanmış her türlü iç cephe yapı elemanları üzerine uygulanabilir. İpek mat görünümlü, yüksek örtücülüğe sahip, her türlü yüzeye mükemmel yapışan ve kolay uygulama özelliklerine sahip bir boyadır. Fırça veya rulo izi yapmaz, sıva hatalarını göstermez. Tam silinebilir bir boyadır, çizilme ve darbelere karşı dayanıklıdır. Silikonlu yapısı sayesinde normal boyalara göre daha az kirlenir ve kolay temizlenir. Su buharı geçirgenliği yüksek olduğundan uygulandığı yüzeylerin nefes almasını sağlar. Kokusuz, çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir üründür.

Permosoft Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası

Permosil Silikonlu İç Cephe Boyası

Permosil Silikonlu İç Cephe Boyası; su bazlı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, dekoratif, mat, silinebilir, son kat iç cephe boyasıdır. Boya öncesi hazırlıkları tamamlanmış her türlü iç cephe yapı elemanları üzerine uygulanabilir. Yapısındaki silikon ve özel katkı maddeleri sayesinde su itici özelliği ve yüksek buhar geçirgenliği gösterdiğinden duvarın nefes almasını sağlar ve rutubetli ortamlarda güvenle kullanılır. Her türlü yüzeye mükemmel yapışır, örtücülük gücü yüksektir, çatlama kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulandığı yüzeylere mat dekoratif bir görünüm kazandırır. Uygulaması çok kolay olup fırça ve rulo izi göstermez, sıva hatalarını gizler. Kokusuz, sararmayan bir boyadır.

Permosil Silikonlu İç Cephe Boyası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?