Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası Nasıl Yapılır?

Antibakteriyel Tavan Boyası

Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası Nasıl Yapılır?

Permolit Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası mantar ve küf gibi oluşumların evinizde barınmasını engelleyen, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir boyadır. Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası su bazlı, dekoratif ve küf önleyici son boyasıdır. Her yüzeye mükemmel yapışır, örtücülüğü güçlü ve beyazlığı yüksektir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Teneffüs etme özelliği ile tavanların nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzeylere mat, dekoratif bir görünüm kazandırır. Sunum kolaylığı ve ekstra matlığı sayesinde uygulama kolaylığı sağlar ve yüzey hatalarını göstermez.

Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası Nerede Kullanılır?

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış Permomax Antibakteriyel tavan boyamızı hastane, okul, ilaç fabrikası gibi hassasiyet gerektiren birçok mekânda ve yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz.

Antibakteriyel Tavan Boyası

Antibakteriyel Tavan Boyası Nasıl Uygulanır?

Permomax Antibakteriyel Tavan Boyasını evinizde boya ustası çağırmadan kendinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Uygulamaya geçmeden önce yüzeyin temiz olduğuna emin olun. Eğer yüzeyde küf ve mantar oluşumlarına rastladıysanız, bir kova suya çamaşır suyu dökünme bir bez yardımıyla çamaşır suyuna batırılmış bez ile duvarlarınızı temizleyin. Bu işlemin ardından alt yüzeyi boyamaya uygun hale getirmek için kabarmış, çatlamış yerleri bir spatula yardımıyla temizleyin. Daha sonra duvarlara Permomacun Su Bazlı Süper Akrilik İç Cephe Macununu kullanarak boşlukları veya düz olmayan yerleri eşitlemek için doldurun.

Parlak yüzeyler mevcutsa ince bir zımpara yardımıyla zımpara yapın. Ardından nemli bir bez ile tozlanmış yerleri temizleyin. Duvarlarınızı tavanınızdan ayırmak için maskeleme bandından yararlanın. Boyayı uygulamak için saten rulo, fırça yardımı ile boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Boyayı sürmeden önce Permokapar Silikonlu Üniversal Örtücü Astarı bir kat uygulayın. Astar, oluşabilecek küf ve mantarların ilerlemesine engellemeye yardımcı olacaktır. Boyayı %10 su ile karıştırarak inceltin ve iyice karıştırın. Köşelerden başlayarak tavanı boyamaya başlayın. Geniş yüzeyleri boyarken fazla boya olmamasına dikkat edin. Köşelerde kalan yerleri ise Permolit Robot Fırça yardımıyla rahatlıkla boyayabilirsiniz. Aradan 6 saat geçtikten sonra 2. Katı atın. Tavanınız kurumaya bırakın. Yeni boyamış olduğunuz tavanızı artık kullanıma hazır.

Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası sayesinde artık küf ve mantarların oluşmasından korkmanıza gerek kalmadı. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası ürünümüze ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?