Mutfak Adaları Modelleri ile Modern ve Şık Mutfaklar

Mutfak Adaları Modelleri ile Modern ve Şık Mutfaklar

Mutfak Adaları

Şu anda sıkışık bir mutfak ile uğraşıyor olabilirsiniz, ancak bu tezgah yetersizliği sonsuza dek sürmez. Bir gün bir ekmek kızartma makinesine ve kahve makinesine yer açmak zorunda kalacaksınız, daha geniş çalışma alanına ihtiyacınız olacak. İşte o zaman mutfak adaları imdadınıza yetişebilir, mutfak adası yaptırmak size gündelik yemek hazırlığı için, belki fazla mutfak eşyalarını depolamak için, belkide yemek yemek için harika bir yardımcı olacak, istediğiniz şekilde tasarlayıp kullanabileceğiniz, size yeni çalışma alanları oluşturacak.

Pratik ve güzel bir mutfak adası, evde en çok kullanılan alan olacaktır.

Pratik ve güzel bir mutfak adaları

Sarkıt tarzında lambalar, kabin tasarımlı adanın üstüne monte edilmiş, oldukça şık yüksek tabureler ile oturma alanıda oluşturulmuş, lavabo ve armatürlerle kullanışlı hale getirilmiş modern tarzda bir mutfak adası.

Lavabolu, sade şık bir mutfak adaları

Lavabolu, sade şık bir mutfak adası. Keyifle yemek hazırlamak için, aydınlık ferah bir mutfak ve onunla uyumlu mutfak adası.

Lavabo ve set üstü ocakları adanın yüzeyine dahil edilmiş mutfak adası

Lavaboları veya set üstü ocakları adanın yüzeyine dahil etmek, iş akışını mutfağa yaymanın en iyi yoludur, böylece çalışırken daha rahat ve özgür olursunuz. Açık raflarla yemek odasına yada salona dahil edilebilir bir tasarım, ve yine gerçekten çok kullanışlı.

Adanızın yüksekliğinde varyasyon oluşturarak ekstra bir dinamik ekleyin.

Adanızın yüksekliğinde varyasyon oluşturarak ekstra bir dinamik ekleyin. Adayı yemek yemek ve yemek hazırlamak gibi birçok amaç için kullanmak, kullanımı en üst düzeye çıkaracak ve iki farklı alan gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Örneğin, birinci seviyeye bir lavabo veya set üstü ocak ekleyin ve daha yüksek olan katta kahvaltı barı oluşturun, böylece alanınızın genişlediğini fark edeceksiniz.

Geri kazanılmış ahşap plakalar, mutgağınıza anında bir karakter katar,

Geri kazanılmış ahşap plakalar, mutfak adasına anında bir karakter katar, mutfağa sıcaklık ve doğallık duygusu getirir. Fotoğrafta gördüğünüz tasarım rahatlıkla küçük mutfaklar içinde tercih edilebilir.

Açık planlı tasarlanmış, aydınlık ve havadar modern mutfak

Bu açık planlı olarak tasarlanmış, aydınlık ve havadar modern mutfakta, endüstriyel tasarımlar, vintage çizgi ile buluşuyor. Boyalı zeminler bir yerden diğerine bir akış oluşturmuş. Rustik görünümlü mutfak adası antika bir masadan esinlenmiş, bar yerine yemek masası olarak düşünülmüş. Tavandan inen ferforje raflar, yeşil çiçekli saksılarla muhteşem görünüyor.

Ahşap bir ada

Mutfak adasını, aynı ahşabı seçerek mekanın akışını kesmesini önleyebilirsiniz. Duvarlarda kullanacağınız karo backsplash ile mutfak adanızı öne çıkartabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?