Merdiven Altı Dolapları Dekorasyon Modelleri

Merdiven Altı Dolapları Dekorasyon Modelleri

Merdiven Altı Dolapları Modelleri

Merdiven altı rahatlıkla depolama alanına dönüştürülebilir. Merdiven altı dolapları yeni evinizi tasarlarken, yada yeniden dekore ederken daha fazla yere ihtiyaç duyarsanız size çok faydalı olabilir. Merdiven altlarını farklı tasarımlarla kullanışlı ve çekici hale getirmek sizin elinizde. Size ilham vereceğini düşündüğümüz, şık ve kullanışlı merdiven altı dolaplarını bir araya getirdik.

Merdiven altı niş modelleri
Merdiven altı niş modelleri

Mutfağınızda bir merdiven varsa fotoğrafta gördüğünüz gibi değerlendirebilirsiniz. Bu mutfak dekorasyonunda merdiven altı dolabı oldukça çok yer kazanılmasını sağlamış.

merdiven altı değerlendirmeleri
merdiven altı değerlendirmeleri

Gemi merdiveni tarzında tasarlanmış bu merdivenler, çok şık bir dekorasyon detayı olmuş, aynı zamanda oldukça kullanışlı bir depolama alanı oluşturmuş. Küçük dairelerde tercih edilebilecek kullanışlı bir tasarım örneği.

Merdiven dekorasyon
Merdiven dekorasyon

Modern dekorasyona sahip loft bir salonda, mobilyalarla uyumlu oldukça şık bir tasarım. Sizde diğer mobilyalarınız ve dekorunuzla bütünleşecek malzeme ve doğru renk seçimi ile bu tarz bir merdiven altı açık raf sistemli bir dolap düşünebilirsiniz.

Merdiven altı kapatma modelleri
Merdiven altı kapatma modelleri

Kapalı olduğunda dolap tamamen uzak bir görüntüsü olan, iyi düşünülmüş bir tasarım. Bu tarzda koridorda olan bir merdiven için inanılmaz toparlayıcı, düzenli bir depolama alanı olmuş. Pratik ve kullanışlı olması dışında dekoru sade ve şık bir şekilde tamamlamasıda önemli.

Merdiven altı kitaplık
Merdiven altı kitaplık

Rafları farklı biçimlerde bir araya getirerek, yalnızca bu alandan faydalanmakla kalmaz, sıkıcı ve ihmal edilmiş bir köşe gibi görünmemesini sağlarsınız. Kitaplarınız yada koleksiyonunuz için harika ve aydınlık bir köşe oluşturabilirsiniz.

Merdiven altı aynalı aydınlatmalı dolap
Merdiven altı aynalı aydınlatmalı dolap

Aydınlatmalı modern tarzda dekore edilmiş bir merdiven altı dolabı. Fotoğrafta gördüğünüz tarzda bir merdiven altı dolabı ile dostlarınızla keyifli sohbetler yapacağınız harika bir köşe hazırlayabilirsiniz.

Merdiven altı ayakkabı kitaplık dolabı
Merdiven altı ayakkabı kitaplık dolabı

Görünüşe göre dünya giderek daha sıkışık hale geliyor ve kullanım alanlarını büyütmek için sadece yatay bir şekilde değil, dikey bir biçimde de farklı alternatifler karşımıza çıkıyor. yüksek tavanlı dairelerde, loft tarzı bölmelerle mevcut alanın kullanılması mutlak bir zorunluluk gibi görünüyor. Çağdaş evlere ve modaya uygun iç mekanlarda, tasarımcılar ve mimarlar her santimin uygun şekilde kullanılmasını sağlamak için tüm alanı özenle değerlendiriyor. Yukarıdaki mutfakta müthiş bir örnek, her santimi iyi değerlendirilmiş, hiç ölü nokta bırakılmamış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?