Fildişi Rengi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Fildişi Rengi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Fildişi Rengi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Fildişi rengi her zaman önemlidir. Moda ve trend değişimlerinin sonsuz döngüsü içinde asla modası geçmez tamamlayıcı bir renk tonudur.
Eviniz hangi bölümü olursa olsun renk tercihi fildişi olabilir, yatak odası, oturma odası, mutfak yada banyo farketmez. Aynı zaman dekorasyon için seçeceğiniz tarz modern de olabilir klasikte fildişi renk hem klasik ortamların lüks havasında, hemde ultra modern tasarımlarda organik bir tercih olacaktır.

Fildişi rengine uygun renkler

Fildişi renginin önemli avantajlarından biride uyumlu bir renk olmasıdır. Fildişi tonunu yumuşak pastel tonlardan parlak ve koyu tonlara kadar her renkle birlikte kullanabilirsiniz.

Fildişi rengi mobilya kombini

Fildişi rengi mobilya

Klasik tarzda döşenmiş bir salonda fildişi tonları ile kombinlenmiş, sıcak tonların detaylarda kullanıldığı bir tasarım örneği. Çok koyu tonlar ve sıcak tonlar arasındaki renk geçişleri için fildişi mükemmel uyumu yakalamaya yardımcı olmuş, sıcak misafirperver bir atmosfer oluşmuş.

Pembemsi fildişi tonları

Pembemsi fildişi oldukça yaygın renklerin farklı tonları ile uyumlu bir şekilde harmanlanır. Renk geçişlerinin keskin olmadığı, ışığın çok güzel kullanıldığı bir dekorasyon.

Filidişi ve koyu ceviz ve wenge gibi ahşaplar

Fildişi’nin ahşap yüzeylerle birleştirilmesi sonucu ideal renk kombinleri elde edilebilir. Örneğin ağartılmış meşe, koyu ceviz ve wenge gibi ahşaplar veya ahşap görünümlü kaplamalar iç mekanlarda zıt tonlar ortaya çıkarabilir, bu tarz çalışmalarda en etkili renk geçişlerini fildişi rengini kullanarak yakalayabilirsiniz.

Sıcak trüf renkleri, içlerindeki pembe notalarla fildişi geçişleri

Sıcak trüf renkleri, içlerindeki pembe notalarla fildişi geçişlerin kullanıldığı, gerçekten oldukça sıcak bir dekorasyon . Bu tarz tasarımlarda nötr tonlarda yumuşak kumaş seçimi, zıt tonlarda aksesuarlarla daha soğuk yada daha sıcak bir atmosfer oluşturmak elinizde.

Sade ve zarif bir dekorasyon

Fransız tarzı gri pencereler, yumuşak tonlarda meşe sehpa ve onu tamamlayan ahşap görünümlü yer döşemesi zahmetsiz nötr bir dekorasyon ortaya çıkarmış. Bu tarz geçişlerde rahatlıkla bir minder yada koltuk battaniyesi ile dekorasyonunuzu güncellemeniz oldukça oldukça kolaydır. Nergis sarısı bir battaniye ve yatıştırıcı yumuşak mavi tonda bir minder odaya bahar havası getirmeye yetmiş.

Fildişi ve Sıcak ancak baskıcı olmayan griler

Fildişi ile geçişleri sağlanan başka bir dekorasyon örneği.Sıcak ancak baskıcı olmayan bu griler, rahat bir oturma odası dekorasyonu için ideal bir tercih. Bu renk kombinasyonu doğuya ve batıya bakan odalar için tercih edilebilir, ışığın dağınık geleceği ortamlar için mükemmeldir, zaman zaman ekleyeceğiniz renklerle havayı değiştirme bilmenize imkan sağlar.Pembe renkli griler mercan ve şeftali ile harika görünür kesinlikle denemelisiniz.

Fildişi rengi boya iç cephe boyası

Permilit fildişi rengi duvar boyası renkleri için boya renkleri kartelamıza bakabilirsiniz. Dekorasyonunuza en uygun fildişi rengi duvar boyası seçebilirsiniz.

Permolit İç Cephe Boyası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?