Karanlık Evler Hangi Renge Boyanmalı

Evi Aydınlık Gösteren Boya Rengi Odayı Geniş Gösteren Boya Rengi

Evi Aydınlık Gösteren Boya Rengi

Salon her zaman evdeki eğlenmek, rahatlamak, arkadaşlar ve aile ile iyi vakit geçirmek için tasarlanmış en önemli alan olmuştur. Salon duvar renk tasarımlarının genellikle iki farklı kullanıma uygun olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bunlardan birincisi sizin keyifle vakit geçireceğiniz, evde olduğunuz zamanları düşünerek seçilmiş bir duvar renk tonu. İkinci olarak davet verdiğiniz, konuklarınızı ağırladığınız zamanlara uygun salon duvar renk tonu. Elbette her davet öncesi duvar renklerini değiştirmeyeceksiniz. Her iki kullanıma uygun evi aydınlık gösteren boya rengi bu makalemizin konusu. Karanlık evler hangi renge boyanmalı diyorsanız okumaya devam edin.

Karanlık evler hangi Renge boyanmalı

Salonun  havasını değiştirmenin en kolay ve hızlı yollarından biri, çıplak duvarları boyamaktır. Salonu aydınlık gösteren bir renge boyamak, aynı zamanda mekanın tüm dekorasyon sürecini yürütmeye de yardımcı olabilir. Şimdi sizinle aydınlık bir salon dekorasyonu için kullanacağınız duvar boya renklerini ve yapabileceğiniz dekorasyon fikirlerini paylaşalım.

İlham alabileceğiniz aydınlık salon duvar boya renklerini Permolit renk katalogları mızdan kolaylıkla bulabilmeniz için renk artikellerini ve katalog linklerini sizinle paylaşıyorum.

Odayı Geniş Gösteren Boya Renkleri

Permolit Su Bazlı İç Cephe Boyası renk kartelasından aydınlık gösteren salon duvar renkleri

Beyaz 119
Evi aydınlık gösteren boya rengi  – Beyaz 119

Bir evde sahip olabileceğiniz en iyi şey, doğal ışıktır. Salon duvarlarını  Beyaz 119 rengine boyayıp açık renk tonlarında mobilyalarla dekore edersiniz aydınlık ve iç açıcı olacaktır.

Sakız 2213
Evi aydınlık gösteren boya rengi  – Sakız 2213

Bu büyüleyici salonda , parlak beyaz lake kaplamalı şömine, ve sakız renginde duvar boyası özel tavandan yayılan doğal ışığı yansıtıyor ve bu şık alanı parlayan bir ışık kutusuna dönüştürüyor.

Buz Beyazı 105
Odayı geniş gösteren boya renkleri – Buz Beyazı 105

Bu salon adeta  sofistike desenler ve dokularla çalkalanıyor. Buz Beyazı duvarlar hoş desenli perdeler için zarif bir fon oluşturmuş . Oldukça aydınlık gösteren bir duvar rengi tonu.

Mine 2105
Odayı geniş gösteren boya renkleri – Mine 2105

Bu güneşli salon , güneyin zarafetini ve tembel yaz öğleden sonralarını çağrıştırıyor. Permolit su bazlı iç cephe renk kartelasından Mine 2105 duvar rengini seçerek harika aydınlık bir salon dekore edebilirsiniz.

Mum 2101
Odayı geniş gösteren boya renkleri – Mum 2101

Sıcak tonlarıyla doğal ahşaplar ve nötr tonlar, bu Atlanta evine Avrupa zarafeti katıyor. Mum 2101 duvar rengi salonu adeta sarmış ve antika kirişlerin ön plana çıkmasını sağlamış. Aydınlık gösteren duvar renklerinden mum 2101’i tercih edebilirsiniz.

Badem 2209
Badem 2209

Beyazlatılmış ahşap paneller ve badem rengi duvarlarla tam bir sahil evi salonu dekorasyonu.

Duvarlarınızda kullanacağınız Permolit İç Cephe boyaları ile salonu daha aydınlık göstermeniz mümkün.

Aydınlık gösteren salon duvar boya renkleri dekorasyonunuzu daha şık ve ferah hale getirecektir. Duvar renkleri salonların daha aydınlık görünmesi için çok etkili bir dekorasyon detayı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?