Ahşap Tasarımlar Farklı Modern Ahşap Masa Tasarımları

Ahşap Tasarımları Farklı Modern Ahşap Masa Tasarımları

Ahşap Tasarımlar

Ahşap tasarımlar makalemizde sizlere, sınırları zorlayan ahşap masa tasarımlarını paylaşmak istiyoruz. Masa bulunduğu her odada dekorasyonun merkezi olur, bu nedenle tasarımı rengi, hangi malzemeden yapılmış olduğu önemlidir. Sizler için derlediğimiz farklı tarzlarda, kahve ve yemek masası tasarımları umarız dekorasyonlarınızda ilham olur.

Farklı Modern Ağaç Köklerinden Ahşap Masa Tasarımları

Paylaşacağımız bu modern masa tasarımlarının teması aslında doğaya yakın olma isteği ve geri dönüşüm kültürü. Devasa güzel ağaç kütükleri ve ışıltılı mineraller bir araya gelerek adeta hayalperest ve doğal bir tablo ortaya çıkartmış.

Ağaç köklerinden tasarımlar
Ağaç kütükleri ve ışıltılı mineraller
Ağaç köklerinden tasarımlar
Ağaç kütükleri ve ışıltılı mineraller

Özel ahşap masa tasarımı, her bir parçası özenle elle yapılmış. Siyah ceviz masa, akrilik ayaklı ebonize meşe ile çok özel bir tasarım. JOHN HOUSMAND’a ait lüks mobilya ve mimari tasarım stüdyosunun gerçekten muhteşem bir tasarımı.

Ahşap Masa Tasarımları
JOHN HOUSMAND
Ağaç köklerinden tasarımlar
JOHN HOUSMAND

GREG KLASSEN imzalı bir masa tasarımı. Masa yüzeyinde gömülü adeta göller, ve nehirler var . Her benzersiz parça atılmış, hatta çürümeye başlamış ağaçlardan ,tamamen el işçiliği ile yapılıyor.

FARKLI MODERN AHŞAP MASA TASARIMLARI
GREG KLASSEN

Sıra dışı bir tasarım daha. Akrilik camla, dalgaların karaya attığı odun kombinasyonu. Bleu Nature’a ait olan bu tasarımlar tamamen özgün, gerçekten özel bir tekniğin ürünü. Bu koleksiyon zaman içerisinde hapsolmuş bir nehir parçasını simgeleyen adeta canlı bir su içerisinde her dalın her ağacın eşsiz ve güzel olduğunu anlatan bir hikaye.

FARKLI MODERN AHŞAP MASA TASARIMLARI
Christopher Duff
FARKLI MODERN AHŞAP MASA TASARIMLARI
Christopher Duff

Duffy Londra’dan Christopher Duff’a ait konsept bir masa tasarımı. Yüksek dereceli ahşap ve katmanlı camdan yapılmış olan bu masa oldukça enteresan bir görüntüye sahip. Yukarıdan bakıldığında, masa kat kat dönen kum katmanlarıyla okyanusta gizemli bir uçurum gibi görünüyor. Gerçekten muhteşem bir tasarım.

Metal ve ağaç köklerinden tasarımlar
Metal ve ahşabın bu güzel birleşimleri

Metal ve Ağaç köklerinden tasarımlar

Metal ve ahşabın bu güzel birleşimleri, sanatçı ve ürün tasarımcısı Hilla Shamia’nın kreasyonlarından. Bu güzel mobilya parçalarını, ahşap kütüklerin üzerine erimiş alüminyum dökerek yapıyor. Bu eşsiz yöntem, ergimiş alüminyumun ahşap kütüklerin her bir çatlağına girmesini sağlıyor ve bu sayede eşsiz bir sanat eseri ortaya çıkıyor. Bu yöntemle çalışıldığında, erimiş alüminyum ahşabı yakıyor ve yanma sonucu rengini değiştiriyor, böylece siyah çatlaklar alüminyumun gümüş soğukluğuyla güzel bir tezat oluşturuyor.

Yaprak Ahşap Masa
Yaprak Tasarım

Yaprak görüntüsünde bir masada misafirlerinizi ağırlamaya ne dersiniz Gerçekten enteresan bir tasarım, tabii kullanım kolaylığı tartışılır.

FARKLI MODERN AHŞAP MASA
Matthew Robinson – Damlayan Çikolata

Matthew Robinson tarafından tasarlanan damlayan çikolata görüntüsünde, ahşap sehpa.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?